-|rKs|- ClaN

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
-|rKs|- ClaN

Acesta este forumul clanului de cs 1.6 -|rKs|-

Ultimele subiecte

» Jocuri noi!
Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! EmptyVin Iun 17, 2011 2:34 pm Scris de manea2012

» Ideile voastre
Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! EmptyLun Iun 14, 2010 6:54 pm Scris de TeKz0r

» SE CAUTA MODERATORI PT FORUM!
Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! EmptyJoi Mai 21, 2009 11:15 pm Scris de hNk

» PENTRU cei care vor sa invetze cs
Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! EmptyMar Apr 21, 2009 2:51 pm Scris de E1ectric

» cum sati faci site ? :D astai kiar intrebarea mea :D :))
Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! EmptyMier Apr 15, 2009 9:23 am Scris de TeKz0r

» uitativa aici :>:>:>
Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! EmptyMier Feb 18, 2009 7:44 am Scris de mircea26

» TOTUL E GRATIS AICI :D
Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! EmptyDum Feb 01, 2009 12:06 pm Scris de TeKz0r

» CERERE DE CLAN
Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! EmptyJoi Dec 11, 2008 8:12 pm Scris de TeKz0r

» Doriti schimbarea temei forumului ?
Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! EmptyMier Noi 19, 2008 7:59 pm Scris de TeKz0r

Parteneri <-Click pe unul din bannere pt a ne vota!->

Top postatori

TeKz0r (115)
Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Bar_leftCum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! BarCum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Bar_right 
KaIsEr_SoZe (59)
Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Bar_leftCum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! BarCum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Bar_right 
Zo0m1X (20)
Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Bar_leftCum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! BarCum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Bar_right 
-|rks|-JoKeR (6)
Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Bar_leftCum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! BarCum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Bar_right 
hNk (2)
Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Bar_leftCum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! BarCum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Bar_right 
CONISHA (2)
Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Bar_leftCum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! BarCum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Bar_right 
wArFiGhTeR (2)
Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Bar_leftCum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! BarCum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Bar_right 
Pr0zac (2)
Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Bar_leftCum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! BarCum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Bar_right 
BlaDe (2)
Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Bar_leftCum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! BarCum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Bar_right 
manea2012 (1)
Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Bar_leftCum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! BarCum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Bar_right 

Mai 2024

LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Galerie


Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Empty

4 participan?i

    Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan!

    TeKz0r
    TeKz0r
    Admin


    Mesaje : 115
    Data de înscriere : 24/06/2008
    Varsta : 30
    Localizare : Romania-Buzau

    Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Empty Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan!

    Mesaj  TeKz0r Mar Iun 24, 2008 1:56 pm

    Admin: Intrare in clan: Nick:
    Ore jucate pe server: Experienta Cs:
    Experienta Cs: Motivul intrarii:
    Experienta admin: O sa accepti testul de intrare:Da/Nu
    ID Messenger:
    ID Steam:(cine are steam)
    avatar
    CONISHA


    Mesaje : 2
    Data de înscriere : 25/06/2008

    Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Empty cerere de admin

    Mesaj  CONISHA Mier Iun 25, 2008 11:59 am

    jok cs 1 an jumate am steam nikul meu este -|rKs|-NorToN
    TeKz0r
    TeKz0r
    Admin


    Mesaje : 115
    Data de înscriere : 24/06/2008
    Varsta : 30
    Localizare : Romania-Buzau

    Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Empty Re: Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan!

    Mesaj  TeKz0r Mier Iun 25, 2008 12:27 pm

    Se accepta bine ai venit norton bounce sa dai si mie id tau de steam
    avatar
    -|rKs|-y
    Vizitator


    Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Empty cere intrare in clan

    Mesaj  -|rKs|-y Mier Iun 25, 2008 2:54 pm

    joc cs de 5 ani.am fost admin pe 5 servera timp de 2 ani.id:alex_seven11
    TeKz0r
    TeKz0r
    Admin


    Mesaje : 115
    Data de înscriere : 24/06/2008
    Varsta : 30
    Localizare : Romania-Buzau

    Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Empty Re: Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan!

    Mesaj  TeKz0r Mier Iun 25, 2008 3:03 pm

    se accepta cerrea:P
    avatar
    Zo0m1X


    Mesaje : 20
    Data de înscriere : 01/08/2008
    Varsta : 29
    Localizare : Romania -Rm.Valcea

    Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Empty Zo0m1X

    Mesaj  Zo0m1X Vin Aug 01, 2008 3:26 pm

    Intrare in clan ---> Nick:Zo0m1X
    Experienta Cs: 3-4 ani
    Motivul intrarii: Vreau sa ajut clanul in meciuri lol!
    Experienta admin: :twisted:Stiu sa folosesc ffffff.bn un admin ID Messenger:
    ID Steam:nu am
    ID Messenger:alinfirfi_vl
    O sa accepti testul de intrare:Da/Nu [DA]


    Astept raspuns la cererea mea lol! Basketball
    TeKz0r
    TeKz0r
    Admin


    Mesaje : 115
    Data de înscriere : 24/06/2008
    Varsta : 30
    Localizare : Romania-Buzau

    Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Empty Re: Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan!

    Mesaj  TeKz0r Vin Aug 01, 2008 5:13 pm

    se accepta!Bine ai venit:P
    avatar
    Pr0zac


    Mesaje : 2
    Data de înscriere : 09/09/2008

    Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Empty Pr0zac

    Mesaj  Pr0zac Mar Sept 09, 2008 10:27 am

    Intrare in clan:
    Nick:Pr0zac
    Ore jucate pe server: multe
    Experienta Cs: 3-4 ani
    Motivul intrarii:plictiseala....
    Experienta admin:este experienta destul de mare:D
    O sa accepti testul de intrare:Da
    ID Messenger:and1_marijuana_2008
    ID Steam:(cine are steam)aaa....nu-l shtyu din cap:))k e complicat stie tek:D
    TeKz0r
    TeKz0r
    Admin


    Mesaje : 115
    Data de înscriere : 24/06/2008
    Varsta : 30
    Localizare : Romania-Buzau

    Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Empty Re: Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan!

    Mesaj  TeKz0r Mar Sept 09, 2008 1:26 pm

    Se accepta cererea prozac.....ai jucat si azi cu noi mix si diseara o sa joci la 8 BINE AI VENIT SI GOOD LUCK!

    Continut sponsorizat


    Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan! Empty Re: Cum se face o cerere pt admin sau intrare in clan!

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mar Mai 14, 2024 9:13 pm