-|rKs|- ClaN

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
-|rKs|- ClaN

Acesta este forumul clanului de cs 1.6 -|rKs|-

Ultimele subiecte

» Jocuri noi!
Anunt pt cei cu steam ce ma au in lista! EmptyVin Iun 17, 2011 2:34 pm Scris de manea2012

» Ideile voastre
Anunt pt cei cu steam ce ma au in lista! EmptyLun Iun 14, 2010 6:54 pm Scris de TeKz0r

» SE CAUTA MODERATORI PT FORUM!
Anunt pt cei cu steam ce ma au in lista! EmptyJoi Mai 21, 2009 11:15 pm Scris de hNk

» PENTRU cei care vor sa invetze cs
Anunt pt cei cu steam ce ma au in lista! EmptyMar Apr 21, 2009 2:51 pm Scris de E1ectric

» cum sati faci site ? :D astai kiar intrebarea mea :D :))
Anunt pt cei cu steam ce ma au in lista! EmptyMier Apr 15, 2009 9:23 am Scris de TeKz0r

» uitativa aici :>:>:>
Anunt pt cei cu steam ce ma au in lista! EmptyMier Feb 18, 2009 7:44 am Scris de mircea26

» TOTUL E GRATIS AICI :D
Anunt pt cei cu steam ce ma au in lista! EmptyDum Feb 01, 2009 12:06 pm Scris de TeKz0r

» CERERE DE CLAN
Anunt pt cei cu steam ce ma au in lista! EmptyJoi Dec 11, 2008 8:12 pm Scris de TeKz0r

» Doriti schimbarea temei forumului ?
Anunt pt cei cu steam ce ma au in lista! EmptyMier Noi 19, 2008 7:59 pm Scris de TeKz0r

Parteneri <-Click pe unul din bannere pt a ne vota!->

Top postatori

TeKz0r (115)
Anunt pt cei cu steam ce ma au in lista! Bar_leftAnunt pt cei cu steam ce ma au in lista! BarAnunt pt cei cu steam ce ma au in lista! Bar_right 
KaIsEr_SoZe (59)
Anunt pt cei cu steam ce ma au in lista! Bar_leftAnunt pt cei cu steam ce ma au in lista! BarAnunt pt cei cu steam ce ma au in lista! Bar_right 
Zo0m1X (20)
Anunt pt cei cu steam ce ma au in lista! Bar_leftAnunt pt cei cu steam ce ma au in lista! BarAnunt pt cei cu steam ce ma au in lista! Bar_right 
-|rks|-JoKeR (6)
Anunt pt cei cu steam ce ma au in lista! Bar_leftAnunt pt cei cu steam ce ma au in lista! BarAnunt pt cei cu steam ce ma au in lista! Bar_right 
hNk (2)
Anunt pt cei cu steam ce ma au in lista! Bar_leftAnunt pt cei cu steam ce ma au in lista! BarAnunt pt cei cu steam ce ma au in lista! Bar_right 
CONISHA (2)
Anunt pt cei cu steam ce ma au in lista! Bar_leftAnunt pt cei cu steam ce ma au in lista! BarAnunt pt cei cu steam ce ma au in lista! Bar_right 
wArFiGhTeR (2)
Anunt pt cei cu steam ce ma au in lista! Bar_leftAnunt pt cei cu steam ce ma au in lista! BarAnunt pt cei cu steam ce ma au in lista! Bar_right 
Pr0zac (2)
Anunt pt cei cu steam ce ma au in lista! Bar_leftAnunt pt cei cu steam ce ma au in lista! BarAnunt pt cei cu steam ce ma au in lista! Bar_right 
BlaDe (2)
Anunt pt cei cu steam ce ma au in lista! Bar_leftAnunt pt cei cu steam ce ma au in lista! BarAnunt pt cei cu steam ce ma au in lista! Bar_right 
manea2012 (1)
Anunt pt cei cu steam ce ma au in lista! Bar_leftAnunt pt cei cu steam ce ma au in lista! BarAnunt pt cei cu steam ce ma au in lista! Bar_right 

Mai 2024

LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Galerie


Anunt pt cei cu steam ce ma au in lista! Empty

    Anunt pt cei cu steam ce ma au in lista!

    TeKz0r
    TeKz0r
    Admin


    Mesaje : 115
    Data de înscriere : 24/06/2008
    Varsta : 30
    Localizare : Romania-Buzau

    Anunt pt cei cu steam ce ma au in lista! Empty Anunt pt cei cu steam ce ma au in lista!

    Mesaj  TeKz0r Mar Aug 12, 2008 12:12 pm

    Cei ce ma aveti in lista stergeti-ma contul mi-a fost spart de un handicapat mental si scrursura pamantului care se va alege cu calculatorul bulit....bagati noul meu ID TeKz0r93

      Data/ora curentă este: Mar Mai 14, 2024 2:06 pm